СКАСУВАННЯ СТАНУ У ЗАВЕРШЕНІЙ ПОМИЛЦІ IRP у Windows 10 [ПОВНЕ ВИПРАВЛЕННЯ]

СКАСУВАННЯ СТАНУ У ЗАВЕРШЕНІЙ ПОМИЛЦІ IRP у Windows 10 [ПОВНЕ ВИПРАВЛЕННЯ]


Комп'ютерні помилки відносно поширені, і хоча деякі помилки можуть дратувати, більшість з них відносно нешкідливі. Тим не менш, однією з більш серйозних помилок у Windows 10 є помилки Blue Screen of Death.


Більшість з цих помилок можуть бути викликані проблемою програмного забезпечення, але в гіршому випадку помилки такого типу можуть бути викликані несправним обладнанням.

Існує широкий діапазон помилок BSoD, і оскільки ці помилки можуть бути досить неприємними, сьогодні ми збираємося показати вам, як виправити помилку CANCEL_STATE_IN_COMPLETED_IRP.

Виправлена помилка СКАСУВАННЯ СТАНУ У ЗАВЕРШЕННІ IRo BSoD

 1. Регулярно оновлюйте Windows 10
 2. Оновіть ваші драйвери
 3. Запустіть засіб усунення неполадок BSOD
 4. Запустіть сканування SFC
 5. Запустіть DISM
 6. Перевірте жорсткий диск
 7. Вилучити антивірус
 8. Вилучити проблемні програми
 9. Перевірте апаратні помилки

Дії для виправлення стану CANCEL STATE IN COMPLETED IRP у Windows 10

Рішення 1. Регулярно оновлюйте Windows 10

У Windows 10 постійно вдосконалюються нові функції через Центр оновлення Windows, і важливо регулярно оновлювати Windows 10, оскільки багато з цих оновлень містять виправлення безпеки і сумісності.

Наприклад, якщо певне обладнання не повністю сумісне з Windows 10, останнє оновлення може вирішити цю проблему. Крім обладнання, ці оновлення часто усувають багато проблем, пов'язаних з програмним забезпеченням, і оскільки проблеми як з апаратним, так і з програмним забезпеченням можуть викликати помилку CANCEL_STATE_IN_COMPLETED_IRP, ви можете зрозуміти, чому важливо регулярно завантажувати оновлення для Windows 10.

Рішення 2. Оновити драйвери

Драйвери є найважливішим компонентом кожної Windows, і якщо певний драйвер застарів або несправний, це може бути причиною помилки BSoD CANCEL_STATE_IN_COMPLETED_IRP. На думку користувачів, драйвери Netgear часто можуть бути причиною таких проблем, тому, якщо ви використовуєте пристрої Netgear, обов'язково оновите їх якомога швидше.

Варто відзначити, що майже будь-який драйвер може викликати появу помилки BSoD, тому обов'язково оновіть стільки драйверів, скільки зможете, якщо хочете назавжди усунути цю проблему. Оновлення драйверів відносно просто, і ви можете зробити це, просто відвідавши веб-сайт виробника обладнання і завантаживши відповідні драйвери.


Крім того, ви завжди можете використовувати Менеджер пристроїв для оновлення необхідних драйверів. Для цього виконайте такі прості кроки:

 1. Клацніть Windows Key + X, щоб відкрити Power User Menu і виберіть Менеджер пристроїв:
 2. Після відкриття менеджера пристроїв знайдіть драйвер, який ви хочете оновити.
 3. Клацніть правою клавішею миші на драйвері та виберіть «Оновити драйвер».
 4. Скористайтеся пунктом меню Пошук автоматично для оновлення драйвера програмного забезпечення.
  :
 5. Windows 10 тепер автоматично завантажить найкращий драйвер для вашого пристрою.
 6. Повторіть ці кроки для всіх пристроїв, які ви хочете оновити.

Автоматично оновлювати драйвери

Пошук драйверів може зайняти багато часу. Тому ми радимо вам використовувати інструмент, який зробить це автоматично. Використання автоматичного засобу оновлення драйверів, безумовно, позбавить вас від необхідності пошуку драйверів вручну і завжди буде підтримувати вашу систему в курсі останніх версій драйверів.

Додаток оновлення драйверів Tweakbit (схвалений Microsoft і Norton Antivirus) допоможе вам автоматично оновлювати драйвери і запобігти пошкодженню ПК, викликаному встановленням неправильних версій драйверів. Після кількох випробувань наша команда дійшла висновку, що це найбільш автоматизоване рішення.

Ось коротке керівництво про те, як його використовувати:

 1. Завантажте і встановіть TweakBit Driver Updater:
 2. Після встановлення програма почне сканувати ваш комп'ютер на наявність застарілих драйверів автоматично. Driver Updater перевірить встановлені вами версії драйверів за власною хмарною базою даних останніх версій і порекомендує правильні оновлення. Все, що вам потрібно зробити, це дочекатися завершення сканування.
  :
 3. Після завершення сканування ви отримаєте звіт про всі проблемні драйвери, знайдені на вашому ПК. Перегляньте список і подивіться, чи бажаєте ви оновити кожен драйвер окремо або все відразу. Щоб оновити один драйвер за раз, натисніть «Оновити драйвер» біля назви драйвера. Або натисніть кнопку «Оновити все» внизу, щоб автоматично встановити всі рекомендовані оновлення.
  :
  Примітка. Деякі драйвери потрібно встановлювати у декілька етапів, тому вам доведеться натиснути кнопку «Оновити» кілька разів, поки не будуть встановлені всі його компоненти.

Рішення 3 - Запустіть засіб усунення неполадок BSOD

Якщо оновлення драйверів не допомогло, спробуймо скористатися інструментами усунення неполадок. Першим інструментом, який ми збираємося спробувати, є вбудований засіб усунення неполадок Windows 10. Цей інструмент може бути корисним для вирішення різних проблем, у тому числі помилок BSOD.

Ось як запустити засіб усунення неполадок Windows 10:

 1. Відкрийте програму «Параметри» та перейдіть до розділу «Оновлення та безпека».
 2. Виберіть «Усунення неполадок» у меню ліворуч.
 3. Виберіть BSOD на правій панелі і натисніть Запустити засіб усунення неполадок.:
 4. Дотримуйтеся інструкцій на екрані для усунення неполадок.

Рішення 4 - Запустіть сканування SFC

Сканування SFC - це інструмент командного рядка, який в основному сканує ваш комп'ютер на наявність потенційних помилок і усуває їх, якщо доступне рішення. Серед інших помилок, з якими може допомогти сканування SFC, є проблеми BSOD.


Ось як запустити сканування SFC у Windows 10:

 1. Клацніть правою клавішею миші на кнопку «Пуск» і відкрийте командний рядок (Admin).
 2. Введіть наступний рядок і натисніть Enter: SFC / SCANNOW :
 3. Зачекайте, поки процес не буде завершено (це може зайняти деякий час).
 4. Якщо рішення знайдено, його буде застосовано автоматично.
 5. Тепер закрийте командний рядок і перезавантажте комп'ютер.

Рішення 5 - Запустіть DISM

І третій засіб усунення неполадок, який ми збираємося спробувати, - DISM. Обслуговування образів розгортання та управління ними - це інструмент, який розгортає образ системи заново. Таким чином, можливо, що помилка BSOD буде вирішена по дорозі.

Ми розповімо вам як про стандартну, так і про процедуру, яка використовує установчий носій нижче:

 • Стандартний спосіб
 1. Клацніть правою кнопкою миші Пуск і відкрийте командний рядок (адміністратор).
 2. Будь ласка, вставте наступну команду і натисніть Enter:
  • DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth :
 3. Зачекайте, поки сканування не закінчиться.
 4. Перезавантажте комп'ютер і спробуйте оновити знову.
 • З установчого носія Windows
 1. Вставте установчий носій Windows.
 2. Клацніть правою клавішею миші на меню «Пуск» та виберіть «Командний рядок» («Адміністратор»).
 3. У командному рядку введіть такі команди і натисніть Enter після кожного:
  • dism / online / cleanup-image / scanhealth
  • dism / online / cleanup-image / restorehealth
 4. Тепер введіть наступну команду і натисніть Enter:
  • DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth /source:WIM:X:SourcesInstall.wim:1 / LimitAccess
 5. Обов'язково змініть значення X з літерою з'єднаного диска під час встановлення Windows 10.
 6. Після завершення процедури перезавантажте комп'ютер.

Рішення 6 - Перевірте жорсткий диск

 1. Увійдіть до розширеного запуску (перезавантажте комп'ютер, утримуючи клавішу Shift).
 2. Виберіть «Усунення неполадок» > «Додаткові параметри».
 3. Виберіть пункт Командний рядок зі списку параметрів.
 4. Коли з'явиться командний рядок, введіть наступні рядки і натисніть Enter після кожного рядка, щоб запустити його:
  • exe / rebuildbcd :
  • exe / fixmbr
  • exe / fixboot
 5. Деякі користувачі також рекомендують запускати додаткові команди chkdsk. Для виконання цих команд вам необхідно знати літери дисків для всіх розділів жорсткого диска. У командному рядку ви повинні ввести наступне (але не забудьте використовувати літери, які відповідають розділам вашого жорсткого диска на вашому ПК):
  • chkdsk / rc: :
  • c hkdsk / rd:

Це тільки наш приклад, так що майте на увазі, що ви повинні виконувати команду chkdsk для кожного розділу жорсткого диска, який у вас є.

 1. Перезавантажте комп'ютер і перевірте, чи вирішена проблема.

Рішення 7. Вилучити антивірус

Антивірусне програмне забезпечення є однією з основних програм на кожному комп'ютері, але, на жаль, антивірусне програмне забезпечення також є частою причиною помилок BSoD. Користувачі підтвердили, що Bitdefender є причиною помилки CANCEL_STATE_IN_COMPLETED_IRP, тому рекомендується вилучити її.


Варто зазначити, що видалення антивірусного програмного забезпечення не завжди достатньо, оскільки багато антивірусних інструментів залишають певні файли і ключі реєстру після їх видалення. Навіть ці файли можуть викликати помилку BSoD, тому вкрай важливо використовувати спеціальний інструмент для видалення, щоб повністю видалити певну антивірусну програму. Багато антивірусних компаній мають ці інструменти на своїх сайтах, і ви можете завантажити їх безкоштовно.

Пам'ятайте, що майже будь-яке антивірусне програмне забезпечення може викликати помилку BSoD, тому обов'язково видаліть всі встановлені антивірусні програми, крім Захисника Windows. Якщо видалення антивірусу усуває проблему, ви можете встановити більш нову версію того ж інструмента, який ви використовували, або переключитися на інше антивірусне програмне забезпечення.

Рішення 8 - Вилучити проблемні програми

Часто причиною помилки CANCEL_STATE_IN_COMPLETED_IRP може бути встановлене програмне забезпечення, і якщо ви встановили якесь програмне забезпечення до того, як ця помилка почала з'являтися, ви можете видалити її.

Користувачі повідомили, що Firefox може викликати цю помилку, якщо ви використовуєте 3D Vision, тому ви можете спробувати вилучити Firefox і використовувати інший браузер. Крім того, ви можете вилучити свій профіль Firefox і додати Firefox в профіль 3DMark або просто додати прапор StereoNotSupported в профіль Mozilla Firefox.

Варто зазначити, що майже будь-яка встановлена програма може викликати появу цієї помилки, тому вам може знадобитися вилучити будь-які програми, які ви встановили або оновили за останні кілька днів або тижнів, щоб вирішити цю проблему.


Рішення 9. Перевірте апаратні помилки

Помилки CANCEL_STATE_IN_COMPLETED_IRP BSoD часто бувають викликані збоєм обладнання, і для виправлення цієї помилки вам необхідно знайти і замінити несправне обладнання. Користувачі повідомили, що ця помилка може бути викликана несправним USB-пристроєм, тому обов'язково відключіть всі USB-пристрої, крім клавіатури і миші. Іншою причиною цієї проблеми може бути ваш портативний жорсткий диск, тому обов'язково перевірте, чи працює він правильно.

Нарешті, не забудьте перевірити свою пам'ять. ОЗП часто є причиною багатьох помилок BSoD, тому обов'язково перевірте це. Щоб перевірити свою оперативну пам'ять, вам необхідно зробити наступне:

 1. Звантажити MemTest86 +.
 2. Створіть завантажувальну флешку або компакт-диск з MemTest86 + на ньому.
 3. Перезавантажте комп'ютер і завантажте його з цього USB-накопичувача або компакт-диска.
 4. Як тільки MemTest86 + запуститься, нехай він перевірить вашу оперативну пам'ять протягом декількох годин.

Якщо проблем не виявлено, ваша оперативна пам'ять не є причиною цієї помилки, тому вам слід перевірити материнську плату та інше обладнання.

Помилка CANCEL_STATE_IN_COMPLETED_IRPB і багато помилок BSoD можуть бути досить проблематичними, оскільки вони постійно перезавантажують ваш комп'ютер, щоб запобігти пошкодженню, проте більшість цих помилок можна виправити за допомогою одного з наших рішень.

Примітка редактора: цей пост був спочатку опублікований в червні 2016 року і з тих пір був повністю перероблений і оновлений для забезпечення свіжості, точності і повноти.


:

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND