Каракульча: актуальна класика

Якщо ви вважаєте, що каракульча - хутро для дорослих, і до нього треба дорости, то ви помиляєтеся, і це підтвердять більшість провідних світових дизайнерів.


Шуби, накидки, аксесуари і багато іншого з каракульчі в цьому сезоні присутні в колекціях модних будинків і багатьох інших. Причому більшість цих хутряних виробів яскравих тонів і досить грайливо скроєні. А це означає, що каракульча знову входить в моду, переважно в молодіжну.


Дизайнери модного будинку Dolce & Gabbana зробили в цьому сезоні ставку на сицилійське бароко, а точніше, на химерне поєднання різнофактурних матеріалів. Не обійшлося без хутра овець каракульської породи. Завдяки хитромудрому крою, а також тому, що каракульча - не об'ємний хутро, пальто вийшли елегантні і стримані. А рукава три чверті додали їм аристократизму.

Раф Сімонс, головний дизайнер будинку Christian Dior, звернувся до витоків моди, до силуетів, таких улюблених у 40-х роках минулого століття, і вивів на подіуми моделей у скульптурних костюмах з корсетним верхом і «тюльпаним» низом. Крім традиційного пальто, з цього хутра були також виконані сукні і оторочені манжети на брючних костюмах.

Італійський будинок Fendi зробив в цьому сезоні ставку на хутро у всіх його проявах. Тут і сумки з норки, і манжети з чорнобурки, і несподіване поєднання шовку з хутром лисиці. Не обійшлося і без каракуля. Особливої уваги, безумовно, заслуговують аксесуари, а саме сумки. Завдяки каракульовій обробці, класична каркасна сумка набула нового чарівності.

Etro цього сезону вивів на подіуми моделей, одягнених у стилі елегантних бізнес-леді. Принт - традиційна для марки класична англійська клітина, матеріал - твід, шерсть, шкіра, кашемір, приглушені тони, тепла гамма - начебто все як зазвичай. Бренд Etro ось уже котрий рік поспіль вірний заданому курсу - аристократичний британський шик у pr^ t-a-porte і стримана елегантність у haute couture.

Накидки з каракуля - знахідка цього сезону, і просто незамінна деталь гардеробу. Каракуль поєднується, по-перше, з будь-яким матеріалом, а по-друге, з будь-яким стилем, тобто таку накидку можна надіти як на діловий захід поверх брючного костюма, так і в театр, поверх вечірньої сукні. Погодьтеся, така річ необхідна в будь-якому гардеробі.

Анастасія Саричева


Міучіа Прада у своїй осінньо-зимовій колекції Prada використала каракуль на всі 100 відсотків. Однотонні брючні костюми, повністю виконані з каракуля, жакети, пальто, аксесуари та багато іншого. У цій колекції каракуль - не просто «фішка», він, можна сказати, основна складова.

Також цікаві і різнокольорові каракулеві пальти нижче коліна, з оздобленням з бахроми і штучних каменів, виконані в стилі мілітарі.

Каракульча, безсумнівно, яскравий тренд наступаючого сезону, і це чудово. Нарешті провідні світові дизайнери звернули увагу на те, що зима - дійсно холодна пора року, і що тепло одягатися повинно бути не тільки необхідно, але і модно. У сезоні осінь-зима 2012/2013 хутру не просто відведено особливе місце, він - безумовний фаворит всіх колекцій, особливо, якщо це каракуль. Тож утеплюйтеся, дорогі пані, і будьте в тренді!

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND