Щоденник: Полагодьте і носіть

Жодна річ у гардеробі не повинна лежати без діла, тому давайте подумаємо і перетворимо старий одяг на новий.


Як відомо, у кожної речі є свій «термін служби», ваше завдання - продовжити його до граничного терміну, щоб після лагодження ваші речі виглядали як нові.


Штани. Подивіться уважніше на свої речі - чи не потерлися коліна або відвороти на штанах? Якщо так, може розумніше зробити з них штани-капрі або шорти? Штани можна вкоротити, штанини звузити і зашити кишені, щоб створити більш плавний силует.

Спідниця. У моєму гардеробі є улюблена спідниця в підлогу DKNY, торік я випадково порвала поділ, довелося вкоротити. При цьому спідниця стала виглядати абсолютно по-новому. Міні - це сексуально завжди, якщо, звичайно, ваші ноги варто демонструвати. Але є й інший вихід: подовжити спідницю, пришити до низу кайму з підходящої тканини, і надати ношеної речі новий витончений штрих. Ці невеликі халепи можуть додати довжини і своєрідності старій спідниці, яку ви вже не збиралися носити.

Блузка. Треба сказати, це дуже підступний предмет одягу. Ви можете прибрати комір, вкоротити або зовсім відпороти рукави, але ось перешити блузку вам не вдасться.

Сукні. Для оновлення сукні його можна вкоротити, можна обрізати довгі рукави до коротких, або прибрати їх взагалі при цьому, змінивши форму горловини, прибрати або, навпаки, додати деталі та прикраси - наприклад, банти, стрічки, бісер, стрази, кишені або мереживо. Якщо ваша сукня занадто коротка можна подовжити її так само як спідницю, пришивши знизу кайму того ж кольору. Спробуйте пришити ту ж тканину по горловині або використовуйте її для поясу. Ніхто ніколи не здогадається, що спочатку цих деталей на сукні не було. Якщо вам подобається тканина, але потрібно щось більш практичне і повсякденне - відпоріть ліф і додайте пояс!

Піджаки. Блейзери, жакети не виходять з моди ніколи! Відмінно зшитий піджак з заплатками на ліктях - класика вінтажного стилю. Хороший кравець може взяти погано сидячий піджак і переробити його в більш елегантний і ошатний. Ви навіть можете просто замінити ґудзики, відсвяткувати старі одноколірні і пришивши великі золотого кольору. Упевніться, що ґудзики проходять крізь петлі і досить великі, щоб піджак не розстібався.

Пальто. Ви можете повністю оновити пальто вкороти рукава або змінивши довжину. Ваш кравець здатен змінити форму коміра, прикрасити його мереживом або навіть замінити хутром. Можна купити хутряний капюшон, так популярний в цьому сезоні, і надягати його замість шарфа або хустки. Тут, як і з піджаком можна поміняти ґудзики на більш ошатні, більше металу! Пришивка кишень не завжди спадає на думку як метод порятунку улюбленого одягу. Але майте на увазі: саме це найбільш зручний і вдалий спосіб закрити безнадійну діру або пляму. Для кишені завжди можна використовувати шматок тканини, відрізаний при укорачиванні речі. Не забувайте про нове оздоблення: оборках, мереживі, тесьмі, бахромі. Оборками і мереживом легко створити готичний образ, вбрання миттєво набуває сексуального богемного вигляду, що дуже добре підходить для виходу в театр або романтичної вечері. І навпаки, занадто яскраве, зухвале вбрання можна легко перетворити на класичне, досить прибрати розкішне оздоблення - мереживо, блискітки, бісер - в такому вбранні можна легко відправитися в інститут або на роботу. Хороших вам виробів!


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND