Чи потрібні щеплення в Домінікані

Домінікана в уявленні багатьох з нас сповнена екзотики і загадок. Мандрівники туди вперше нерідко володіють недостатнім обсягом інформації. Зокрема багато хто вирішив відвідати цю державу не знають відповіді на питання про те, чи потрібні в цій екзотичній незвичній для нас країні якісь щеплення.


Ніяких щеплень без яких в'їзд в цю державу був би заборонений просто не існує. Багато хто вважає, що основна небезпека в тропіках загроза для будь-якого туриста - укуси комарів-анофелесів (сумнозвісних як переносники різних видів малярії). Але ці побоювання мають сенс тільки якщо маршрут подорожі проходить густими тропічними лісами далеко від курортної інфраструктури та й взагалі від усіх благ цивілізації.


Радять зробити щеплення від амарилеза а також від костоломної лихоманки. Втім відсоток тих туристів які заразилися цими захворюваннями вкрай низький.

І насамкінець - порада для тих кого мучить нав'язливий страх перед невідомими тропічними інфекціями: вживайте тільки миті фрукти пийте лише кип'ячену або в крайньому випадку фільтровану воду це перевірений спосіб захисту від мікробів в будь-якій країні.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND