Де краще відпочити на Кіпрі в серпні

Для того щоб відмінно відпочити на Кіпрі в серпні важливо розуміти чого ви очікуєте від відпустки і вибрати краще місце реалізації ваших планів. На цьому грецькому острові високий сезон настає влітку серпень тут - пік спеки і напливу туристів. Середня температура повітря при повному штилі і відсутності дощів сягає + 32 - + 37 градусів вода прогрівається до 30. При таких показниках не варто йти на пляж пізніше 11 ранку активність краще відкласти до 16-17 годин в цей же час відкриваються кафе і таверни. Спека накладає відбиток і на екскурсійні програми - потрібно встигнути оглянути пам'ятки або рано вранці або ближче до вечора. Виняток становить поїздка в гірські села і до водоспадів масиву Троодос - тут набагато прохолодніше ніж на узбережжі.


Серед курортних міст у серпні найбільшою популярністю користується галаслива Айя-Напа трохи прохолодніше буде в Лімассолі і Пафосі. Крім того Протарас і Пафос здобули славу сімейних і найспокійніших містечок Кіпру. Погодні умови на всьому острові приблизно однакові і для комфортного перебування важливо вибрати готель або апартаменти з рослинністю поблизу і хорошою інфраструктурою на пляжі. Що стосується розваг то всіх туристичних селищах на узбережжі працюють центри з занять водними видами спорту аквапарки та екскурсійні бюро відпочивальникам пропонуються верхова їзда катання на човнах катамаранах кайтах та інші види послуг.


Для шанувальників класичної музики цікавим буде фестиваль оперного мистецтва під відкритим небом, що проводиться в Пафосі щорічно в серпні. Лімассол славиться дванадцятиденним святом вина, що припадає на кінець літа де крім дегустації продукції місцевих виноробів гості зможуть побачити театралізовані та музичні шоу в цей же час проходить фестиваль документального кіно.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND