Де тепле море в Греції

Для туристів відпочиваючих в Греції з дітьми дуже важливо знати де тепле море зручний спуск до води і в яких місцях країни можна комфортно провести відпустку з сім'єю.


Найтеплішим регіоном згідно з даними температурних карт протягом року є південний схід Егейського моря і популярні курорти - острів Кос і півострів Халкідіки який оточує мілководдя дуже швидко прогрівається. Міські пляжі Кавали та її околиць розташовані в дрібних затоках і бухтах де вода до червня досягає температури 24-25 градусів Цельсія. На Криті море буде теплим вже до кінця травня але є підводні джерела, що знижують температуру.


Іонічне море і його курорти Закінф Корфу Лефкада та ін. Район Кіклад влітку не такі теплі температура води тут на 2-4 градуси нижче ніж в Егейському морі.

Середземноморське узбережжя острова Родос у східній частині тепле море тут спокійне пляжі широкі піщані і великі. На заході Родос омивається Егейським морем яке через вітри і течії буде трохи холодніше.

Якщо їхати до Греції в липні-серпні то вода в морі в будь-якій її частині - і в острівній і в материковій досягне приблизно однакових температурних показників у 25-28 градусів тепла.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND