Кінгскот

Детальна інформація про пам'ятки. Опис, фотографії та карта з вказівкою найближчих значущих об'єктів. Назва англійською мовою - Kingscote. Кінгскот найбільше місто на острові Кенгуру і найперше поселення європейців, засноване тут у 1836 році. Сьогодні населення міста становить близько 1800 чоловік. В першу чергу це туристичний, адміністративний та комунікаційний центр острова. Тут є школа, сучасний госпіталь, великий супермаркет, поштове відділення та будівлі адміністрації. Особливий інтерес представляє басейн, що наповнюється під час припливу. Варто звернути увагу і на будівлю готелю "Aurora Ozone Seafront" "зі статуєю русалки: воно було відкрито в 1907 році і сьогодні є місцевою пам'яткою.


З історією освоєння і заселення острова Кенгуру в цілому і Кінгскота зокрема можна познайомитися в місцевому музеї «» Будинок Надії «» (Hope Cottage). Цей будинок був у числі трьох перших будівель, побудованих у місті близько 1850 року, разом з «Будинком Віри» «і» Будинком Милосердя «» («Будинок Віри»).


У Кінгскоті можна побачити старе тутове дерево, посаджене в рік заснування міста - 1836, і досі приносить плоди. Також варто відвідати місцеві маслоробню і сироробу, що виробляють продукти з овечого молока, і останній в Південній Австралії завод з виробництва каліптової олії.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND