Крим чи Туреччина що краще

Щороку сотні тисяч людей вирушають на відпочинок до моря. Найчастіше перед ними виникає питання - Крим чи Туреччина що краще де відпустка пройде якісніше насиченіше цікавіше. Проведемо невелике порівняння курортів щоб розуміти що можна отримати на кожному з них.


Переліт до Криму і Туреччини можна порівняти за ціною і часом. Наземний шлях до Криму через поромну переправу на сьогоднішній день - не найшвидший і зручний спосіб потрапити на відпочинок своєї черги на пором в літній сезон автомобілісти чекали по 18-30 годин у спекотному степу.


Сервіс їжа і житло в Туреччині набагато краще ніж ви отримаєте Криму за ті ж гроші. Турецький олінклюзив не дарма користується популярністю вже багато років і поки ніхто не склав йому гідної конкуренції в умінні якісно обслужити і нагодувати постояльців.

Програма екскурсій в Туреччині часто обмежується пропозиціями включеними в тур на самостійне знайомство з країною вирішуються не всі. Крим особливо за наявності власного транспорту доступний для туристів до всіх цікавих місць можна дістатися самостійно є також різноманітні поїздки які можна придбати у представників екскурсійних бюро на набережних і вулицях міст.

Ціни на пляжні розваги дискотеки і ресторани в Криму і Туреччині приблизно однакові. Шопінг в Туреччині цікавіше і дешевше ніж в Криму вибір фруктів більше якість краще ціни набагато нижче.

На сьогоднішній день перевагою Криму є відсутність мовного бар'єру і можливість подивитися більшу кількість визначних пам'яток. За іншими показниками - обслуговування ціни кухня природа море - виграє Туреччина.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND