Куди сходити на Тенеріфе

Якщо ви думаєте що Тенеріфе це одні суцільні чорно-білі пляжі то ви глибоко помиляєтеся. Матінка природа подарувала цьому місцю таке різноманіття фарб що людині залишилося тільки правильно і гармонійно все це оформити і представити на суд вибагливого туриста. Приїхавши на острів питання куди сходити і що подивитися на Тенеріфе просто не буде підніматися. Буквально все тут варто розглянути досліджувати і запам'ятати.


Візитною карткою острова звичайно ж є вулкан Тейде. Немає жодного мандрівника який будучи на Тенеріфе не відвідав би однойменний Національний парк і не піднявся б на найвищу точку Іспанії.


Другим за значимістю і відвідуваністю є Лоро Парк. Величезний симбіоз ботанічного саду зоопарку дельфінарію та акваріуму. Тут зібрані величезні колекції папуг пінгвінів орхідей. Це унікальне місце в якому обов'язково потрібно побувати.

Любителі водних розваг обов'язково вирушать у найбільший в Європі аквапарк - Сіам Парк. Тут вражає все. Починаючи від архітектури і закінчуючи кількістю гірок атракціонів ресторанів і всього того що зробить відвідування парку комфортним і незабутнім.

Для того щоб враження від перебування на Канарах залишилися на дуже довго відвідайте Аудиторіо-де-Тенеріфе - найбільш незвичайна будівля, що не піддається опису в Іспанії.

Центр мистецтв Тенеріфе Музей природи і людини Церква непорочного зачаття і ще багато красивого пізнавального і цікавого вміщує в себе головний острів Канарського архіпелагу. І для того щоб побачити все це своїми очима потрібно просто відправитися туди.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND