Купівля нерухомості в Іспанії що дає

Інвестування в нерухомість завжди вважалося досить вигідним і стоїть справою. Особливо в Іспанії з її теплим сонячним кліматом лагідним морем і океаном чудовою кухнею і привітним місцевим населенням. Особливо зараз коли через кризу ринок нерухомості пропонує недорогі і дуже привабливі варіанти. Гарненько зваживши всі за і проти напевно ви розраховуєте на ряд особливих преференцій які отримаєте купуючи закордонне житло. Так що ж нам дасть покупка нерухомості в Іспанії?


По-перше це можливість перебувати на Піренейському півострові 180 днів на рік. І не просто знаходитися а маючи річну шенгенську мультивізу ви і члени вашої сім'ї можете вільно переміщатися по всіх країнах Євросоюзу.


По-друге купуючи нерухомість на суму понад 500000 євро ви автоматично отримуєте дозвіл на проживання. Звичайно це дуже велика сума і мало хто може дозволити собі будинок або квартиру за такі гроші. Але якщо ви опинилися в рядах таких щасливчиків то «золота віза» вам дістається автоматично.

У третіх ви можете розраховувати на іпотечний кредит строком на 25 або 30 років і процентною ставкою від 65%. Купивши квартиру в вдалому місці недалеко від моря ви можете здавати її відпочивальникам. І тим самим не тільки гасити кредит але ще й непогано заробляти.

На цьому мабуть всі переваги закінчуються. Якщо ви розраховуєте разом з нерухомістю отримати і можливість добре працевлаштуватися в Іспанії то поспішаємо вас розчарувати. Наявність житла в Іспанському королівстві абсолютно не дає права або будь-яких пільг на роботу. Але якщо це питання не стоїть гостро а бажання жити в найбільш веселій і яскравій країні Європи величезно тоді ви цілком можете вкладати свої заощадження в квартиру будинок або віллу на Піренейському півострові.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND