Як дістатися з Хошиміна в Сієм Ріп

Якщо ви вже досить досвідчений турист і волієте подорожувати самостійно то дістатися з Хошиміна в Сіємреап (Сієм Ріп) не складе для вас великої праці. Просто потрібно гарненько підготуватися до поїздки. Все-таки це не просто в сусіднє село з'їздити. Тут вам доведеться перетинати кордон В'єтнаму і Камбоджі. А це передбачає проходження митного контролю. Справедливості заради відзначимо що ця формальність не займає багато часу.


Отже перший спосіб дістатися з Хошиміна до Сіемреапа на літаку. Без пересадки політ займає всього 1 годину. Ціна на квиток в обидва боки приблизно 120-130 доларів. Звичайно це не найекономніший варіант але зате найшвидший. Якщо ви не плануєте такі витрати у своїй подорожі то можна скористатися міжнародним автобусом. Це найпопулярніший і найдешевший спосіб потрапити в Камбоджу. З Хошиміна регулярно ходять комфортабельні буси які всього за 10-20 доларів довезуть вас до Пномпеня - столиці Камбоджі. Прямих рейсів Хошимін-Сіемреап на жаль немає. Час у дорозі приблизно 6 годин. У цьому місці ми радимо зупинитися і провівши ніч у затишному готелі рано вранці відправитися далі. Так як дорога від Пномпеня до Сіемреапа займе годин 7 то відпочинок зайвим точно не буде. Але якщо ви дуже поспішаєте і не маєте наміру втрачати цілу ніч можете пересідати на наступний автобус і продовжувати свій шлях.


Останній самий екстравагантний маршрут який ми знаємо це пором з Пномпеня до Сіемреапа. З липня по березень ви запросто можете скористатися і цим варіантом.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND