Як дістатися зі Стамбула до Каппадокії

Для того щоб побачити Туреччину багатьом мандрівникам недостатньо купленої у турагентства путівки. Багато хто розробляє маршрути бронює готелі або апартаменти і відправляється на самостійні екскурсії країною. Один з найбільш відвідуваних районів - Каппадокія де крім курортів багато різноманітних пам'яток. Значна частина авіарейсів робить посадку в аеропорту Стамбула а як дістатися з нього в Каппадокію знають не всі.


Найпростіший варіант поїздка на комфортабельному автобусі до Герема або Невшехір. Салони обладнані кондиціонерами у багатьох є Wi-Fi стюарди пропонують напої і закуски зупинки робляться з інтервалом о третій годині. Квитки краще бронювати заздалегідь уточнивши розклад на сайті компанії-перевізника.


Можна також долетіти на літаку зі Стамбула до аеропорту Кайсері або Невшехір (Каппадокія). У Невшехір зі стамбульського аеропорту Сабіха Гекчен вирушає один рейс на день, а Кайсері - кілька послуг надають різні авіакомпанії.

До Кайсері в Каппадокії ходить прямий потяг зі Стамбула подорож займе приблизно 18 годин. Щоб скоротити час в дорозі можна їхати нічним поїздом до Анкари а далі - автобусом або таксі до Гереме або Невшехіра.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND