Який рух в Іспанії

Дорожній рух в Іспанії буде зручно будь-якому туристу з Росії. Правостороннє пересування не тільки схоже на наше але і відповідають деяким іншим правилам. Але є і кілька відмінностей.
Використання ближнього світла необхідно лише в тунелях вдень. Використання анти-радарів карається величезним штрафом у 6 тис. євро. Це суворо заборонено.


Також поліція турбується за збереження здоров'я і життя учасників руху. Ремені в машині суворо необхідно пристегувати. Якщо в автомобілі їде дитина то необхідно придбати спеціальне дитяче крісло або підтримуючий пристрій. Розмовляти по мобільному телефону під час руху заборонено але можна використовувати гучномовець.


За перевищення швидкості штраф варіюється від 100 до 600 євро. Якщо водій проїжджає на червоне світло світлофора штраф буде близько 300 євро. Непристегнутим ременями водіям загрожує покарання у вигляді 200 євро. Якщо вас зловлять тим, хто розмовляє по стільниковому телефону, то покарають на 200 євро. Виїзд на смугу зустрічного руху карається штрафом до 500 євро.

У багатьох містах Іспанії є світлофори з особливим радарним управлінням. При перевищенні швидкості водієм світлофор активує червоний сигнал.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND