12 кращих програм для створення музики для початківців та експертів

12 кращих програм для створення музики для початківців та експертів


Програмне забезпечення для виробництва музики - це робочі станції цифрового аудіо, які надають музичним виконавцям платформу для запису, редагування, мікширування та іншого поліпшення своїх звукових доріжок.


Крім усього іншого, вони дозволяють користувачам створювати музику без будь-яких живих інструментів, що, ймовірно, краще, ніж стукати в барабани в гаражі. Крім цього, існують численні функції і переваги з доступними цифровими інструментами.

Якщо ви новачок, ви можете використовувати безкоштовне програмне забезпечення для виробництва музики. Однак, якщо ваше захоплення створенням музики розвинулося і ви хочете підняти його на новий рівень, вам слід використовувати рішення преміум-класу.

Кінцевий результат безумовно буде коштувати кожного копійки, яку ви витратили на програмне забезпечення.

Як новачкові, перш ніж вибрати інструмент, вам можуть знадобитися кілька порад щодо його основних функцій:

 • Чи потрібно встановлювати спеціальні драйвери (ASIO4All)?
 • Інструменти VST увімкнено?
 • Це дозволяє вам змішувати ваші треки?
 • Будучи новачком, ви знайдете необхідну підтримку?
 • Скільки ресурсів ПК вам знадобиться?
 • Чи можете ви з'єднати справжній інструмент до програмного забезпечення?
 • Вам потрібні сторонні плагіни, щоб почати створювати музику?

Багато з цих запитань знайдуть відповідь у цій статті. І ми намагалися допомогти вам знайти найкраще програмне забезпечення для виробництва музики, яке відповідає вашим потребам. Пішли!

 

Рейтинг

Ціна

VST плагіни

ASIO включено

Підтримує інструмент

Вдосконалений мікшер

Підтримка початківців (навчальні посібники)

FL Studio 20


4.5

Оплачено (є пробна версія)

основний

так

так

так

так


ACID Pro 365

5

оплачений

основний

так


так

так

так

Ableton Live

4.5


Оплачено (є пробна версія)

просунутий

немає

так

так


так

Cubase

5

Оплачено (є пробна версія)

просунутий

так

так

так

так

PropellerHead Причина

4.5

Оплачено (є пробна версія)

основний

так

так

так

так

Avid Pro Tools

4.5

оплачений

основний

N / A

так

так

так

зухвалість

3,5

Вільно

основний

немає

так

так

N / A

Darkwave Studio

4

Вільно

основний

N / A

так

немає

так

Пресонус Студія Один

4

Вільно

просунутий

так

так

так

так

водень

4.5

Вільно

немає

немає

так

так

немає

LMMS

3,5

Вільно

немає

немає

N / A

немає

N / A

Найкраще програмне забезпечення для виробництва музики

 • 1

FL Studio 20 (рекомендовано)

:

FL Studio 20, раніше відома як Fruity Loops, є дуже популярною цифровою аудіо робочою станцією, і на те є вагома причина: це найбільш використовувана, надійна і зручна у використанні музична програма.

Це складне програмне забезпечення для виробництва музики об'єднує в собі все необхідне для створення, аранжування, запису, редагування, мікширування і якісного відтворення музики - і все це в одному місці.

FL Studio випускається в трьох редакціях: Signature , Producer и Fruity. Всі три видання мають ряд загальних функцій, але Signature і Producer надають додаткові функції та ефекти, що дозволяють створювати справжні шедеври.

Рішення про те, яку версію купити, залежить від ваших потреб. Інструмент також містить майстер вибору, який допоможе вам вирішити, яку версію FL Studio купити.

Повне програмне забезпечення виробництва музики

:

FL Studio 20

Ви отримаєте всі майбутні оновлення безкоштовно гарантовано!

Звантажити Fruity Edition Get Producer Edition Отримати пакет підпису

FL Studio 20 використовується міжнародними художниками, такими як Avicii, Afrojack, DeadMaus, Martin Garrix і багатьма іншими. Цей інструмент має все необхідне для створення хітів.

Якщо ви шукаєте програмне забезпечення для музичного виробництва для початківців, FL Studio Fruity Edition є досить хорошим вибором. Це зроблено, щоб бути зручним для користувача, щоб навіть новачки могли отримувати задоволення від кожного досвіду створення музики.

Хоча спочатку це може здатися лякаючим, ви швидко освоїте його завдяки зручному інтерфейсу і навчальним посібникам, які Imagine-Line розмістили на YouTube.

Він поставляється з пробною/демо-версією, але якщо у вас є серйозні наміри щодо свого майбутнього в музичній індустрії - вам доведеться заплатити ціну за додаткові функції і підтримку з боку команди розробників.

:

Перш ніж натиснути кнопку завантаження, переконайтеся, що ваш комп'ютер відповідає вимогам для правильної роботи цього інструменту.

Системні вимоги FL Studio 12:

 • 32 або 64-бітові версії Windows 10/8.1/7
 • Рекомендується 4 Гб або більш оперативної пам'яті
 • 4Гб вільного дискового простору.

За допомогою цих інструментів розпізнавання музики ви дізнаєтеся назву кожної пісні!

 • 2

ACID Pro 365 (рекомендовано)

:

ACID Pro - ветеран, коли мова заходить про програмне забезпечення для виробництва музики, і перша версія цього програмного забезпечення була випущена 20 років тому.

Нова версія пропонує новий і елегантний користувальницький інтерфейс, а також потужний 64-бітний движок. Крім того, є підтримка 24-бітної 192 кГц багатодоріжкового запису.

Завдяки підтримці 64-бітової архітектури ви можете використовувати всю міць свого ПК при створенні проектів.

Говорячи про проекти, додаток має 16 доступних інструментів і 13 ефектів, доступних для вибору.

Звичайно, ACID Pro 365 постачається з 9 ГБ петель ACID, які можна використовувати для створення всіх видів музики.

Ви можете легко змінити висоту, довжину та інші налаштування кожного циклу, щоб досягти ідеальних результатів.

На додаток до петель, існують різні плагіни, які дозволяють створювати професійні музичні проекти.

У додатку також є інструменти Beatmapper і Chopper, що дозволяють з легкістю робити ремікси на музику.

Програма підтримує вбудоване редагування, дозволяючи легко змінювати дані MIDI за допомогою барабана для фортепіано і сітки ударних.

ACID Pro 365 також має Groove Mapping і Groove Cloning, які дозволяють вам змінювати вигляд ваших петель або файлів MIDI одним клацанням миші.

Звичайно, ви також можете створювати свої власні пази з нуля і застосовувати їх до петель, файлів або доріжок.

Також варто зазначити, що цей інструмент має підтримку ReWire, тому він може працювати з іншими додатками ReWire, такими як Sonar, Reason, Cubase, Live або Pro Tools.

Нарешті, програма має функцію запису компакт-дисків, але ви також можете зберігати свої проекти в різних аудіоформатах, включаючи MP3, WMA, WMV, AAC, FLAC та інші.

В цілому, ACID Pro 365 є відмінним програмним забезпеченням для виробництва музики, і з 16 різними інструментами і 9 ГБ петель ACID ви зможете повністю розкрити свої творчі здібності.

Що стосується цін, ACID Pro 365 поставляється з річною або тримісячною підпискою, що робить його ідеальним як для довгострокових, так і для короткострокових проектів.

 • Отримати зараз Acid 365 Pro
 • 3

Ableton Live Music Software

:

Ableton Live - це потужне програмне забезпечення для створення музики, яке допоможе вам реалізувати ваші ідеї на практиці. Цей інструмент має все необхідне для створення гіпнотизуючих треків.

Live підтримує додаткові можливості запису MIDI, що дозволяє вам працювати з апаратними або програмними синтезаторами, семплерами і драм-машинами.

Функція запису звуку дозволяє вам захопити кожен з реального світу.

Live також має музичний блокнот, який ви можете використовувати для змішування і зіставлення музичних ідей без жорсткої часової шкали. Не соромтеся імпровізувати і грати зі звуками.

Якщо ви задоволені результатом, використовуйте Live Arrangement View, щоб упорядкувати ноти і створити свою пісню. Ви можете редагувати кожну деталь, переміщуючи музичні блоки або час навколо.

:

Ableton Live пропонує унікальну функцію деформації, яка дозволяє вам змінювати темп і час в реальному часі, не зупиняючи музику. Якщо у вас колись закінчаться ідеї, ви можете використовувати колекцію звуків інструменту.

Ви можете вибрати понад 3000 звуків, включаючи акустичні інструменти, набори акустичних барабанів з кількома вибірками та багато іншого.

Зацікавлені в скачуванні Ableton Live? Перш ніж натиснути кнопку звантаження, переконайтеся, що ваш комп'ютер відповідає серйозним вимогам.

Системні вимоги Ableton Live:

 • Windows 7, 8, 10
 • Багатоядерний процесор
 • 4 ГБ ОЗП
 • Необхідний дисковий простір для базової установки: 3 ГБ вільного дискового простору.
 • Необхідний дисковий простір, якщо встановлено всі включені звуки: 6 ГБ вільного дискового простору.

Ableton Live поставляється в трьох варіантах: Intro, Standard и Suite. Цінник коливається від $90,00 до $685,00.

 • Перевірте це зараз: Амазонка

Сповільнюйте музику, як справжній звукорежисер, за допомогою цих чудових інструментів!

 • 4

Програмне забезпечення Cubase Music Production

:

Штайнберг - це синонім якості. Коли ви чуєте, що цифрова звукова робоча станція живиться від Steinberg, ви знаєте, що це повинен бути дуже якісний інструмент.

Компанія з гордістю заявляє, що її програмне забезпечення для виробництва музики Cubase є найкращою цифровою робочою станцією в світі.

Інструмент пропонує кришталево чисту якість звуку і безліч просунутих функцій, які задовольнять навіть найбільш вимогливих музикантів.

Cubase - це повноцінний інструмент, що охоплює всі етапи творчого процесу від творення, запису, редагування і мікширування.

Програмне забезпечення не має жорстких обмежень, що дозволяє вам приділяти більше уваги творчості і слідувати власному робочому процесу.

Програмне забезпечення Cubase поставляється в трьох різних версіях, що ідеально підходять для вашого досвіду і потреб.

Якщо ви новачок або ветеран музики, у вас є тільки сто доларів або кілька сотень доларів, щоб витратити на програмне забезпечення для виробництва музики, ви знайдете інструмент, який задовольнить всі ваші потреби, бюджет, рівень досвіду або вибір музики.

Версії програмного забезпечення Cubase:

 • Cubase Elements буквально перетворює ваш комп'ютер на повністю обладнану систему виробництва музики. Ви можете записувати, редагувати та мікширувати аудіо та MIDI-треки і дозволити своєму творчому генію проявитися.
 • Cubase Artist пропонує додаткові інструменти редагування і послідовності, які часто використовують музиканти.
 • Cubase Pro - ідеальний інструмент для ветеранів музики, продюсерів і досвідчених музикантів. Cubase Pro пропонує видатну якість звуку і набір передових аудіо і MIDI-інструментів.

:

Зацікавлені у звантаженні Cubase? Перш ніж натиснути кнопку завантаження, переконайтеся, що ваш комп'ютер відповідає вимогам для правильної роботи цього інструменту.

Системні вимоги програмного забезпечення Cubase для виробництва музики:

 • 64-бітна Windows 7, 8, 8.1, 10
 • 64-розрядний багатоядерний процесор Intel або AMD (рекомендується Intel i5 або більш швидкий)
 • 4 ГБ ОЗП (рекомендується 8 ГБ або більше)
 • 18 ГБ вільного місця на жорсткому диску
 • Графічна карта з підтримкою DirectX 10 і WDDM 1.1.

Ви можете купити програмне забезпечення Cubase за ціною від $114,00.

 • Перевірте це зараз на Amazon:

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND