Як дістатися з Іспанії до Італії

Як дістатися з Іспанії до Італії

Є кілька варіантів як дістатися з Іспанії до Італії. Найшвидший, зрозуміло, літак. Країни розділені західною частиною Середземного моря і сухопутного кордону у них немає. Безліч переліз здійснюється з Мадрида і Барселони в Рим Мілан Палермо Венецію Турин Пізу Флоренцію і деякі інші італійські міста.

Храм Махалса

Храм Махалса

Детальна інформація про пам'ятки. Опис, фотографії та карта з вказівкою найближчих значущих об'єктів. Назва англійською мовою - Shri Mahalasa Devasthan.

Кінгскот

Кінгскот

Детальна інформація про пам'ятки. Опис, фотографії та карта з вказівкою найближчих значущих об'єктів. Назва англійською мовою - Kingscote. Кінгскот найбільше місто на острові Кенгуру і найперше поселення європейців, засноване тут у 1836 році. Сьогодні населення міста становить близько 1800 чоловік. В першу чергу це туристичний, адміністративний та комунікаційний центр острова. Тут є школа, сучасний госпіталь, великий супермаркет, поштове відділення та будівлі адміністрації. Особливий інтерес представляє басейн, що наповнюється під час припливу. Варто звернути увагу і на будівлю готелю "Aurora Ozone Seafront" "зі статуєю русалки: воно було відкрито в 1907 році і сьогодні є місцевою пам'яткою.

Статуя Амбіорікса

Статуя Амбіорікса

Детальна інформація про пам'ятки. Опис, фотографії та карта з вказівкою найближчих значущих об'єктів. Назва англійською мовою - Standbeeld van Ambiorix.

Храмовий комплекс

Храмовий комплекс

Детальна інформація про пам'ятки. Опис, фотографії та карта з вказівкою найближчих значущих об'єктів.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND